Росія може заборонити поставки овочів і фруктів зі Швейцарії

Вівторок, 25 листопада 2014, 16:51

Россільгоспнагляд може ввести тимчасові обмеження на поставки в РФ рослинної продукції зі Швейцарії.

Відповідну заяву було зроблено за результатами зустрічі заступника начальника управління фітосанітарного нагляду відомства Максима Гніненко з представниками посольства Швейцарії, пише РІА "Новости".

Під час зустрічі було відзначено, що після введення Росією економічних заходів у відповідь на санкції Заходу поставки рослинної продукції зі Швейцарії зросли в середньому вдвічі, а яблук, наприклад - в 400 разів.

У зв'язку з цим у Россільгоспнагляду виникли підозри, що не вся ця продукція дійсно є швейцарською.

"У цьому зв'язку необхідно з'ясувати дійсне джерело експортованої до Росії продукції і вжити всіх необхідних заходів, щоб через дії міжнародних шахраїв не постраждали інтереси добропорядних виробників аграрної продукції", - йдеться в повідомленні.

Россільгоспнагляд направив в компетентне швейцарське відомство кілька запитів щодо обсягів вироблених в країні окремих видів рослинної продукції, а також з проханням підтвердити автентичність фітосанітарних сертифікатів на поставлені в Росію товарні партії такої продукції.

"Таку інформацію Россільгоспнагляд хотів би отримати протягом десяти днів після сьогоднішніх переговорів, що дозволить уникнути введення захисних обмежувальних заходів", - зазначає відомство.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РФ заборонила ввезення м’яса з Чорногорії через реекспорт з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.