Франція направить до Польщі бронетанкову роту

Середа, 26 листопада 2014, 08:48

Найближчим часом Франція має намір направити на навчання до Польщі бронетанкову роту.

Про це повідомила прес-служба міністерства оборони Польщі за підсумками візиту французького міністра оборони Жана Іва ле Дріана.

"Франція має постійне бажання піклуватися про безпеку в Європі і сьогодні у Варшаві хоче відновити гарантії для  Польщі", - зазначив французький міністр.

В прес-службі зазначили, що це буде найближчим часом і що раніше французькі військові, зокрема, брали участь у навчаннях Steadfast Jazz чи місії Baltic Air Policing.

Міністр оборони Польщі Томаш Сємоняк позитивно оцінив таке рішення і назвав Францію одним із лідерів безпеки в Європі і це рішення про участь французів у навчаннях це підтверджує.

Крім того, він привітав рішення Франції відкласти передачу "Містралів" Росії.

Міністри також вирішили відновити Веймарський формат зустрічей і консультуватись один з одним з найбільш важливих питань, які стосуються безпеки і піднімаються на багатосторонніх зустрічах за участю держав НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.