В Німеччині введуть квоту в 30% для жінок в наглядових радах компаній

Середа, 26 листопада 2014, 14:38

Правляча коаліція Німеччини домовилась про розгляд найближчим часом законопроекту, за яким до складу наглядових рад компаній має входити щонайменше 30% жінок.

Про це повідомляє Reuters.

Цю ініціативу погодила правляча коаліція в складі християнських демократів на чолі з канцлером Ангелою Меркель і соціал-демократів.

"Ми не можемо собі дозволити відмовитись від компетенції жінок" - зазначила Ангела Меркель, яку цитує Süddeutsche Zeitung.

Крім того, в коаліції назвали цей законопроект сильним сигналом про права жінок у Німеччині. На їх думку, жінки не чинять навантаження на економіку, а навпаки її збагачують.

Законопроект стосується щонайменше  100 великих компаній. Зокрема, вказується, що у разі відсутності підходящої кандидатури на посаду у раді директорів, посада має лишатися вакантною і ні в якому разі не можна, щоб цю посаду зайняв чоловік.

Передбачається, що компанії не будуть штрафувати за те, що вони досягли відповідної квоти, але потім відповідний показник знизився.

У випадку прийняття цей закон почне діяти з 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.