Хор армії РФ "Красная звезда" розважатиме французів та євродепутатів колядками

Фото
П'ятниця, 7 листопада 2014, 16:59

28 листопада на гастролі до міста Страсбурга (Франція) приїжджає ансамбль пісні і танцю "Красная звезда" Ракетних військ стратегічного призначення Російської Федерації.

Про це сповіщають афіші, у великій кількості розклеєні по місту.

Ансамбль виступить з хоровою програмою у церкві Святого Фоми - головному лютеранському соборі міста.

Афіша навпроти Палацу Європи

Як повідомляється на сайті billetreduc.com, де можна придбати білети на виступ ансамблю, "відомий хор російської армії "Красная звезда" під керівництвом диригента Олега Неклюдова представить репертуар з найвідоміших різдвяних та фольклорних пісень".

На сайті також зазначається, що гастролі ансамблю пройдуть у 19 містах Франції. Організатор гастролей – фірма Melba Prod. Вартість білетів на виступ російських вояків у Страсбурзі складає 29 євро в разі купівлі зі знижкою.

Як відомо, в Страсбурзі розташовані інституції Ради Європи, а також сесійне приміщення Європейського парламенту.

Цікаво, що саме в той тиждень, коли анонсований виступ "Красной звезды", в Страсбурзі запланований сесійний тиждень ЄП (що буває лише 12 разів на рік). Згідно з розкладом на сайті ЄП, депутати працюватимуть в сесійній залі з 24 по 27 листопада, а наступного дня матимуть вихідний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.