На тлі санкцій росіяни стали менше їздити до Німеччини

Понеділок, 15 грудня 2014, 08:51

Чисельність російських туристів у Німеччині, за оцінками представників галузі, скоротилась порівняно з попереднім роком.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Зокрема, як зазначає видання, у вересні 2014 року курорти Верхньої Баварії відвідали на 20 відсотків менше росіян, ніж роком раніше.

Скорочення кількості російських туристів відзначають і власники готелей у Ґарміш-Партенкірхені, який вважається одним з найулюбленіших гірськолижних курортів росіян.

Скорочення попиту з РФ помітне й у іншому німецькому курортному місті – Баден-Бадені.

У Дрездені представники туристичної галузі відзначають стабільний інтерес росіян, однак визнають, що вони почали витрачати під час відпустки менше грошей.

Як повідомляє представник компанії Global Blue Deutschland, яка займається оформленням чеків tax free, російські туристи поточного року почали витрачати на відпочинку на 30 відсотків менше, ніж 2013 року.

Зниження попиту серед російських туристів пов'язано з конфліктом в Східній Україні та пов'язаними з ним санкціями щодо РФ, відзначає видання.

В результаті геополітичної кризи курс рубля впав до такого рівня, що відпустка в Європі виявилась дорогою розвагою навіть для заможних родин.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в період санкцій та девальвації росіяни стали менше їздити до Чехії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua