Нові санкції США почали діяти. Visa відключила російські банки в Криму

П'ятниця, 26 грудня 2014, 16:25

Міжнародна платіжна система Visa в п'ятницю прийняла рішення відключити російські банки, що діють на території півострова Крим, від своїх сервісів.

Про це пише портал Banki.ru з посиланням на офіційну заяву Visa, яку він має у власному розпорядженні.

Зокрема, в документі наголошується, що нові санкції уряду США  "забороняють компаніям Visa International Service Association, Visa USA Inc. і Visa Inc. надавати послуги, а також прямо або побічно сприяти проведенню трансакцій в Криму".

У зв'язку з цим Visa має намір висунути вимоги своїм клієнтам про негайне припинення випуску карток або будь-яких інших операцій в Криму з використанням продуктів та послуг Visa.

"19 грудня президент США Барак Обама підписав указ про блокування власності певних осіб і заборону певних операцій, що мають відношення до Криму, накладає санкції, які забороняють компаніям, зареєстрованим в США, надавати послуги прямо або побічно особам, які здійснюють діяльність на території Криму", - йдеться в офіційній заяві Visa, пише портал.

Крім того, лідер банківського "пластику" нагадує, що ці обмеження збережуться доти, поки санкції проти Криму не будуть зняті.

Цю інформацію також підтверджує портал Watcher.com.ua, який посилається на численні повідомлення на форумах півострову про неможливість зняти кошти з картки російського Сбербанка.

Варто зазначити, що станом на 16 грудня на півострові свою діяльність здійснює 31 банк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 19 грудня США ввели нові економічні санкції щодо Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua