США вводять нові санкції щодо Криму

П'ятниця, 19 грудня 2014, 23:59

США ввели нові економічні санкції щодо Криму.

Про це йдеться в указі, підписаному 19 грудня президентом США Бараком Обамою.

Зокрема, забороняється ввезення в Сполучені Штати, прямо або опосередковано, будь-яких товарів, послуг або технологій з Криму.

Також заборонено вивезення, rреекспорт, продаж або поставка, прямо або опосередковано, із Сполучених Штатів, або особою, що є громадянином  США, де б вона не перебувала, яких-небудь товарів, послуг, або технології до Криму.

Окрім того, забороняється надання дозволу, фінансування або сприяння угодам, які заключаються особами, що потрапили під санкції.

Указ також надає право міністру фінансів накладати санкції на осіб та компанії, що працюють в Криму.

"Новий указ призначений для того, щоб дати чітко зрозуміти американським корпораціям, що ведуть бізнес в регіоні і підтвердити, що Сполучені Штати не змиряться з російською окупацією і спробою анексії Криму", - заявив Обама

"Моя адміністрація буде і надалі працювати з партнерами у Європі та світі, щоб відповідати на події в Україні та підтримати суверенітет України та її територіальну цілісність, а також її демократичний розвиток та зусилля спрямовані на реформи", - йдеться в заяві.

"Ми будемо продовжувати переглядати та уточнювати масштаб наших санкцій, у тісній координації з нашими міжнародними партнерами, щоб відповісти на дії Росії",  - зазначив Обама.

Нагадаємо, раніше Рада ЄС затвердила нові санкції проти Криму, які поширюються на інвестиції, сферу послуг і торгівлю з Кримом і Севастополем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".