Прем’єр Британії проведе нараду з силовиками через теракти у Франції

Понеділок, 12 січня 2015, 12:39

Прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон зустрінеться з керівництвом розвідки і безпекових відомств, щоб обговорити те, яким чином Британія відповідатиме на загрози, які постали в зв’язку з терактами у Франції.

Про це повідомляє Channel 4.

Керівники спецслужб та інших структур, які забезпечують безпеку королівства, повинні прибути в резиденцію глави уряду в найближчі години. Вони мають вирішити, чи потрібне прийняття додаткових заходів безпеки в Британії після терактів, що трапилися минулого тижня в Парижі.

В інтерв'ю телеканалу ITV Кемерон повідомив, що в разі перемоги на загальних виборах у травні цього року Консервативна партія має намір внести на розгляд парламенту новий закон про комунікаційні дані, що має розширити повноваження спецслужб в області стеження.

"Думаю, ми не можемо дозволити собі сучасні форми комунікації, які були б звільнені – за окремими винятками – від можливості прослуховування" - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Велика Британія посилює заходи безпеки після теракту в Парижі.

Крім того британська розвідка попереджала про нові можливі теракти "Аль-Каїди" в країнах Заходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.