РНБО: уряд має звернутись до Гааги щодо злочинів "ДНР" і "ЛНР" і визнання їх терористами

Неділя, 25 січня 2015, 16:24

Рада національної безпеки і оборони доручила Кабінету міністрів України розпочати процедуру звернення в Гаазький трибунал щодо злочинів проти людяності, скоєних бойовиками в 2014-15 роках.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні РНБО в неділю, йдеться у повідомленні його пресс-служби.

Також Кабмін, згідно з дорученням, повинен звернутися в Гаазький трибунал щодо визнання самопроголошених Донецької та Луганської "народних республік" терористичними організаціями.

"РНБО доручила Уряду розпочати процедуру звернення в Гаазький трибунал щодо злочинів проти людяності, скоєних терористами проти українських громадян у 2014-2015 роках, а також щодо визнання "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше на засіданні РНБО президент України Петро Порошенко наголосив на потребі розробити кроки з координації зусиль в усьому світі щодо визнання "ДНР" та "ЛНР" терористичними організаціями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".