Мінекономрозвитку планує створити апеляційну комісію з питань стандартизації

Вівторок, 27 січня 2015, 17:39

Міністерство економічного розвитку і торгівлі планує створити комісію, яка розглядатиме апеляції юридичних і фізичних осіб з питань стандартизації та технічних регламентів.

Про це повідомляє УНІАН.

Згідно з документом, новий державний орган буде наділений правом розглядати скарги на рішення або бездіяльність Національного органу стандартизації.

Крім того, комісія з апеляції розглядатиме будь-які спірні питання, що виникають у зацікавлених осіб з приводу процесу або результатів стандартизації.

Як відомо, Кабінет міністрів України затвердив створення національного органу стандартизації, передбачене Угодою про асоціацію з Європейським союзом, на базі державного підприємства "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" (ДП "УкрНДНЦ").

Створення національного органу стандартизації є важливою умовою імплементації Угоди про асоціацію між Україною і Європейським союзом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.