Британія готова переглянути рішення не озброювати Україну

Вівторок, 10 лютого 2015, 15:37

Велика Британія готова переглянути рішення не озброювати Україну у боротьбі з проросійськими сепаратистами, оскільки не можна дозволити "військового краху української армії".

Про це сказав міністр закордонних справ Великої Британії Філіп Хеммонд у парламенті, пише Reuters.

"Це суверенне рішення кожної країни НАТО, поставляти чи не поставляти Україні зброю. Британія не планує цього робити, але ми залишаємо за собою право переглянути це рішення", - сказав він.

За його словами цивілізовані нації не поводяться так, як Росія під керівництвом Путіна поводиться з Україною.

При цьому міністр наголосив на потребі дипломатичного врегулювання конфлікту на Донбасі.

"Ми поділяємо чітке розуміння того, що цей конфлікт не має військового рішення є цей конфлікт. Водночас ми не могли б дозволити крах українських збройних сил", - сказав Хеммонд.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент США Барак Обама ще не прийняв рішення про озброєння України, однак не виключив такої можливості, якщо дипломатичні спроби у Мінську виявляться невдалими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.