В Угорщині відбулися протести проти візиту Путіна до Будапешта

Фото
Вівторок, 17 лютого 2015, 08:21

Сотні угорців вийшли в понеділок ввечері на вулиці Будапешта, щоб висловити свій протест проти візиту президента РФ Володимира Путіна до Угорщини.

Про це йдеться в повідомленні Agence France Presse.

Близько двох тисяч людей взяли участь у протестній ході між Східною та Західними станціями. За задумом організаторів, маршрут зі сходу на захід символізує бажання угорців залишитися із Заходом, а не з Росією.

Учасники тримали банери з написами "Зупиніть російського агресора", "Адольф Путін, руки геть від України", "Путін – ні, Європа – так!".

фото  Reuters

"Ми обурені, що Орбан робить дурнів з угорців, запрошуючи сюди Путіна для укладення якихось угод, а в цей час триває війна в Україні", - сказав один організаторів акції Мартон Гуляс.

Учасники акції також висловили своє невдоволення тим, що Угорщина через прем’єр-міністра Віктора Орбана знову підпадає під російський вплив.

 

Як повідомлялося, у вівторок Володимир Путін на запрошення угорського прем’єра має прибути до Будапешта.

За оцінками експертів, цей візит більш важливий для Путіна, ніж для Орбана, оскільки це покаже, що у російського президента є друзі серед ЄС і НАТО.

"Таким чином Путін може продемонструвати іншим західним країнам, що він має союзника серед членів ЄС і НАТО, що європейська єдність не така вже й сильна", - сказав аналітик Андраш Рач.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.