Україна відмовила Грузії в екстрадиції Саакашвілі

Вівторок, 17 лютого 2015, 16:01

Головна прокуратура Грузії звернулася до Генеральної прокуратури України з клопотанням про видачу Михайла Саакашвілі і Зураба Адеішвілі, однак отримала відмову.

Про це заявила заступник керівника прес-центру Головної прокуратури Грузії Натіа Сухіашвілі, повідомляє Апостроф.

"Ми направляли звернення до Генпрокуратури України з проханням про екстрадицію Саакашвілі, проте отримали відмову",- сказала Сухіашвілі.

За її словами, у відомстві на даний момент обговорюється можливість подальшого подання клопотання до України або міжнародних інстанцій з питання видачі Саакашвілі.

Як повідомлялося, прокуратура Грузії закликала Україну до співпраці та екстрадиції осіб, які перебувають у розшуку – серед них екс-президента Михаїла Саакашвілі.

Минулого тижня Михаїла Саакашвілі було призначено на посаду голови Дорадчої міжнародної ради реформ, створеної при президенті Порошенку.

Цей факт викликав обурення офіційного Тбілісі, через що Міністерство закордонних справ Грузії викликало для роз'яснень посла України в Тбілісі Василя Цибенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Зрада президента: як Молдова дійшла до арешту Додона та що це змінить у відносинах з РФ

Молдова вперше заарештовує експрезидента. Чи призведе такий крок до виявлення всієї мережі впливу РФ у сусідній країні?

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.