Данія витратить $150 млн на боротьбу з тероризмом

Четвер, 19 лютого 2015, 19:58

Уряд Данії витратить близько 970 млн  крон ($148 млн) протягом наступних чотирьох років на боротьбу з тероризмом.

Про це заявив прем'єр-міністр країни Гелле Торнінг-Шмідт, представляючи новий план боротьби, пише The Local.

"Наша безпека високого рівня. Готовність висока. Але нам також кинули виклик. Войовничі ісламісти постійно розробляють нові способи випробувати нашу безпеку на міцність", - сказала вона.

За її словами, новий план боротьби з тероризмом містить 12 чітких ініціатив, починаючи від  збільшення збору даних пасажирів  авіакомпаній до підвищення можливостей правоохоронних структур.

Зокрема, як зазначається, 200 млн крон будуть виділені на модернізацію поліції і спецслужб, 150 млн - на поліпшення роботи програмістів і аналітиків.

Ще 415 млн крон буде витрачено на роботу військової розвідки з метою отримання і аналізу інформації про терористичні загрози за кордоном.

Нагадаємо, в столиці Данії відбулося два терористичних акти - в суботу надвечір та в неділю вночі. Поліція застрелила імовірного терориста, який відстрілювався під час спроби його затримати.

Поліція заявила, що терорист був 22-річним чоловіком, який народився в Данії і відомий правоохоронцям своїми зв'язками зі злочинним світом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.