Ті, хто нападає на Україну, нападають і на Європу - президент Естонії

Вівторок, 3 лютого 2015, 08:46

Ті, хто нападає на Україну, нападають також і на Європу.

Таку думку висловив президент Естонії Тоомас Гендрік Ільвес на заході на честь 95-річчя Тартуського мирного договору, передає Postimees.

За його словами, стрільба по малайзійському пасажирському літаку і ракетний обстріл житлових будинків в Маріуполі є жорстокими злочинами, організатори яких, а також їхні прихильники і ті, хто надали їм зброю, повинні постати перед міжнародним судом.

"Натхненники і виконавці цих злочинів піддадуться санкціям демократичних країн. Як і ті, хто порушує військове право принизливим поводженням з військовополоненими", - сказав він.

На думку Ільвеса, це має стати чітким сигналом, що визначає подальші дії.

"Аморально говорити натяками. Ті, хто нападає на Україну, нападають і на Європу, наші цінності і всю міжнародну систему, що діяла досі", - переконаний президент Естонії.

Він зазначив, що агресії немає ані виправдання, ані прощення.

"До неї не звикають, як, на жаль, вже стали звикати до заморожених конфліктів у Придністров'ї, Південній Осетії або Абхазії", - додав Ільвес.

Нагадаємо, раніше  президент Естонії Тоомас Гендрік Ільвес заявив, що ЄС повинен обговорити нові санкції щодо РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.