Естонія виступає за введення додаткових санкцій проти Росії

Четвер, 29 січня 2015, 11:07

Естонія виступає за введення нових економічних санкцій проти Російської Федерації.

Про це заявила міністр закордонних справ Естонії Кейт Пентус-Розиманнус, повідомляє сайт естонського МЗС.

"Ми хочемо відкрити дебати про додаткові обмежувальні заходи на Раді у закордонних справах. Політика санкцій повинна бути продовжена в тісній взаємодії з трансатлантичними партнерами", - сказала Пентус-Розиманнус.

Міністр також підкреслила необхідність подальшої фінансової підтримки України.

"Запропонувати Україні економічну підтримку так само важливо, як санкції, щоб допомогти країні впоратися в дуже складній фінансовій ситуації", - додала вона.

Нагадаємо, 29 січня міністри зберуться на надзвичайне засідання Ради закордонних справ ЄС щодо ситуації в Україні, на ньому може бути ухвалене рішення про нові санкції проти РФ.

Раніше повідомлялося, що в четвер Греція готується накласти вето на санкції проти Росії. Рішення про санкції має бути ухвалено одностайно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".