США ввели санкції проти трьох оборонних підприємств РФ - російські ЗМІ

Четвер, 5 лютого 2015, 11:39

Державний департамент США включив чотири російських юрособи в санкційний список, передбачений "Актом про нерозповсюдження до Ірану, Північної Кореї і Сирії" (Iran, North Korea and Syria Nonproliferation Act).

До цього моменту зміни в даному списку російських організацій не було, пише російська газета "Известия".

Під санкції, введені в грудні 2014 року, потрапили літакобудівна корпорація - АТ "РСК "Міг", провідне ракетно-космічне підприємство - ВАТ "ВПК "НВО машинобудування" і виробник високоточної зброї і стрілецько-гарматного і гранатометного озброєння - ВАТ "КБП".

Також до списку внесено організацію, названу Geroi Rossii. А

Американським держорганам і державним агентствам заборонено укладати з фігурантами списку контракти на імпорт продукції або технологій, не можна продавати їм озброєння, заборонено надавати їм будь-яке сприяння.

На даний момент до списку, крім чотирьох російських юросіб, входять 18 організацій з Білорусії , Китаю, Ірану, Північної Кореї, Судану, Сирії, Венесуели і дві приватні особи (громадянство - Іран і Китай).

"Санкції проти юридичних осіб було введено внаслідок отримання достовірних відомостей про передачу або придбання товарів і технологій, надання певних послуг, що входять у список експортного контролю США, Ірану, Сирії або Північної Кореї", - пояснили виданню в Держдепі.

"Також мова може йти про товари, послуги і технології, які можуть внести вклад в розробку зброї масового ураження, крилатих або балістичних ракетних систем в даних країнах",  - відзначили у відомстві.

Більш чітко роз'яснити сенс даного документа в Держдепі відмовилися, пославшись на конфіденційний характер інформації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.