Майже 80% німців не довіряють путінській Росії

П'ятниця, 6 лютого 2015, 10:24

Лише 17% німців вважають Росію за гідного довіри партнера, в той час як у 78% громадян Німеччини наявний брак такої довіри.

Такими є результати опитування, оприлюднені каналом ARD, пише Spiegel Online.

Відсоток осіб, які довіряють Росії, в порівнянні з груднем у січні зменшився на 3 процентних пункти.

В той же час відсоток тих, хто підтримує економічні санкції проти Росії, в порівнянні з груднем зріс аж на 11 процентних пунктів, до 65%.

Крім того, німці мають песимістичні уявлення про подальші відносини між Заходом і Росією. Сім з десяти опитаних вважають, що дійде до погіршення стосунків, а 29% дотримуються протилежної думки.

Щодо участі НАТО в вирішенні конфлікту в Україні, думки опитаних німців розділилися майже порівну. Так, 49% виступають за більш активну участь альянсу, 46% дотримуються протилежної думки.

Разом з тим переважна більшість опитаних – 69% - не згодні з постійною присутністю військового контингенту НАТО в країнах Центральної та Східної Європи у відповідь на російську агресію.

Опитування проводилось 2 і 3 лютого цього року, були опитані 1003 німці у віці від 18 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.