Санкції проти Росії коштували ЄС 21 млрд євро - глава МЗС Іспанії

Понеділок, 9 лютого 2015, 14:58

Країни Євросоюзу втратили внаслідок запровадження санкцій проти Росії 21 млрд євро.

Про це заявив міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Гарсіа-Маргальо під час зустрічі зі своїми колегами у Брюсселі, повідомляє ВВС.

Під час обговорення питання про можливі нові санкції іспанський міністр наголосив, що нинішні санкції, запроваджені проти Росії у зв'язку із її роллю в українській кризі, коштують надто дорого і для самих країн Євросоюзу.

Зокрема, він зазначив, що в Іспанії від запроваджених заборон більш за все постраждала сільськогосподарська галузь та індустрія туризму.

Як повідомлялося, 9 лютого міністри закордонних справ країн ЄС на засіданні у понеділок розширили санкції щодо РФ, додавши до чорного списку 19 осіб і заморозивши рахунки 9 компаній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".