США почали перекидання танків і 3 тис. солдатів до країн Балтії

Вівторок, 10 березня 2015, 10:05

США розпочали перекидання до Латвії великих партій зброї, включаючи танки, БМП, вантажівки, вертольоти, в рамках підготовки до навчань Atlantic Resolve.

Про це повідомляє видання Delfi.

До регіону мають прибути 3 тис. військовослужбовців Третьої піхотної дивізії США.

Вони візьмуть участь у маневрах, покликаних продемонструвати Росії готовність НАТО забезпечити оборону і безпеку балтійських союзників - Латвії, Литви та Естонії. Місія розрахована на 90 днів.

Генерал-майор армії США Джон Р. О'Коннор, який спостерігав за вивантаженням танків заявив, що мета операції полягає в тому, щоб "продемонструвати Путіну і Росії нашу колективну рішучість".

За словами генерала, бойова техніка НАТО залишиться в країнах Балтії стільки, "скільки буде потрібно для стримування російської агресії".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до столиці Латвії Риги прибув вантажний корабель із американським військовим спорядженням та бронетехнікою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.