Венеціанська комісія обговорить люстрацію та судову реформу

Субота, 14 березня 2015, 14:28

Венеціанська комісія Ради Європи проведе своє чергове засідання 20-21 березня.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу Ради Європи, члени Комісії планують обговорити разом з представниками України ряд питань, присвячених реформам, зокрема, конституційної та судової, закон про люстрацію, а також зміни до Конституції про імунітет суддів і членів парламенту,

Крім того, за результатами засідання планується схвалити думку про закон про судоустрій та статус суддів, а також про зміни до закону про Вищу раду юстиції України.


Напромнім, місяць тому голова Венеціанської комісії Джанні Букіккіо заявив, що закон про люстрацію необхідно доопрацювати, а вже потім застосовувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".