МЗС РФ погрожує Кишиневу: Молдова вирішила йти шляхом України

П'ятниця, 20 березня 2015, 10:10

МЗС РФ висловив обурення з приводу заборони в'їзду на територію Молдови терміном на п'ять років для генерального директора міжнародного інформагентства "Россия сегодня ", телеведучого Дмитра Кисельова і журналіста ВДТРК Андрія Кондрашова.

Про це йдеться в офіційній заяві відомства.

"Схоже, не задовольнившись "зачисткою" національного медіапростору від затребуваних російськомовних телеканалів, Молдова вирішила піти шляхом України, імпортувавши у сусіда арсенал "санкційних" засобів ведення боротьби з російськими журналістами", - говориться в повідомленні.

Як наголошують у російському МЗС, такі кроки не можна розцінити інакше як "порушення основоположних прав і свобод людини, які по-своєму інтерпретуються Кишиневом, що декларує прихильність європейським демократичним цінностям".

В російському зовнішньополітичному відомстві закликали представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуню Міятович надати оцінку діям молдовської влади.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що генеральний директор інформагентства "Россия сегодня", телеведучий Дмитро Кисельов і ще один журналіст ВГТРК Андрій Кондрашов оголошені в Молдові небажаними персонами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.