Сейм Польщі дозволив ратифікацію угоди про створення українсько-польсько-литовської бригади

П'ятниця, 20 березня 2015, 15:22

Польський Сейм ухвалив закон, який уповноважує президента Польщі ратифікувати угоду про формування спільної польсько-українсько-литовської бригади.

Закон, який після цього надійде до Сенату, підтримало 408 депутатів, повідомляє Польське радіо.

Головне завдання бригади – участь у миротворчих місіях, а метою створення військової групи є поглиблення регіональної військової співпраці та допомога Україні у реформуванні її збройних сил.

Бригада, підрозділи якої будуть розміщуватися на території власних держав, а штаб командування у Люблині, має також стати базою для створення чергової бойової групи Євросоюзу.

Бригада буде задіяна в операціях під егідою ООН, НАТО та ЄС, а також в рамках різних коаліцій, які створені згідно із Статутом ООН.

На даний час продовжується робота над технічним порозумінням між Польщею, Україною та Литвою. Після його прийняття, робочі групи зможуть приступити до формування точної структури бригади.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Верховна рада України ратифікувала угоду між урядами Литви, Польщі та України про створення спільної військової бригади.

Після цього закон про створення бригади підписав президент України Петро Порошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденціальний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".

Павло Клімкін: В України не може бути мирної угоди з цією Росією

"США показали рішучість, мовляв, "Ми Росію закатаємо в асфальт". Але як закатувати – відповіді немає"