В молдовській Гагаузії обрали проросійського губернатора

Понеділок, 23 березня 2015, 09:11

Виборці автономного утворення Молдови Гагаузії підтримали на виборах губернатора краю Ірину Влах, відому проросійськими поглядами.

Про це повідомляє gagauzinfo.md.

ЦВК Гагаузії підтвердила перемогу Влах на виборах в першому турі. За підсумками підрахунку 100% протоколів, вона набирає 51,01% голосів виборців (32543 голосів).

Найближчим її суперником є Микола Дудогло, за якого проголосувало 19,05% жителів Гагаузії, які взяли участь у голосуванні (12154 голосів).

Екс-глава автономії Дмитро Кройтор, згідно з попередніми даними Центрвиборчкому, заручився підтримкою 6,20% голосів жителів регіону (3956 голосів).

Гагаузія - регіон, населений переважно етнічними турками-християнами, має економічну самостійність, але з молдавської поліцією, школами і судами.

У минулому році Гагаузія на референдумі відмовилася від інтеграції в ЄС і вибрала курс на зближення з Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.