Литва готова надалі допомагати в лікуванні українських військових

Понеділок, 20 квітня 2015, 16:18

Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Віктор Муженко та головнокомандувач Збройних сил Литви генерал-майор Йонас Вітаутас Жукас обговорили питання двостороннього співробітництва у військовій сфері.

Про це повідомляє сайт Міноборони України.

"Зокрема, йшлося про узгодження позицій та пошук шляхів підтримки України напередодні проведення засідань Військового комітету ЄС з Україною та Військового комітету Україна-НАТО на рівні начальників Генеральних штабів, а також створення спільного підрозділу ЛитПолУкрбриг", - йдеться у повідомленні.

Жукас висловив ряд пропозицій щодо подальшого співробітництва у військовій сфері, зокрема готовність Литви і надалі допомагати Україні лікувати поранених під час бойових дій військових.

Раніше повідомлялося, що Україна домовилася з Литвою про те, що на рік литовська сторона прийматиме на лікування до 100 військових і цивільних осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.