Україна хоче підписати договори про "відкрите небо" з США, Канадою і Китаєм

Середа, 29 квітня 2015, 11:13

Україна розраховує підписати договори про "відкрите небо" з США, Канадою і Китайською Народною Республікою.

Про це заявив на прес-конференції з нагоди запуску першого далекомагістрального рейсу Київ-Пекін авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" голова Державної авіаційної служби України Денис Антонюк, повідомляє УНІАН.

"Китайській авіаційній владі відправлено листа з пропозицією підписати договір про відкрите небо з Китаєм. Поки що китайська сторона не підтвердила своє бажання, але з допомогою наших контактів з авіавладою Китаю ми працюватимемо над цим питанням. Якщо ми відкриваємо західний розвиток, то було б логічно працювати з цим і на схід", - сказав Антонюк.

"Якщо говорити про те, над чим ще ми працюємо в цьому напрямку, то на фінальній стадії - договір про відкрите небо зі Сполученими Штатами. Ми сподіваємося на червень-липень, розраховуємо вийти на підписання. Ми також направили пропозицію підписати договір про відкрите небо з Канадою", - додав він.

Нагадаємо, Договір про відкрите небо з ЄС було парафовано ще в жовтні 2013 року, але він досі не підписаний. Причина цього - в останній момент за наполяганням Іспанії аеропорт Гібралтару був виключений з угоди. Не заперечуючи британську приналежність самого Гібралтару, влада Іспанії не визнає британською територію, де знаходиться аеропорт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.