Росія також вводитиме імпортні мита, подібні до українських - Пятницький

Вівторок, 7 квітня 2015, 13:36

Росія для стабілізації свого платіжного балансу планує ввести захисний захід, подібний до українського імпортного збору.

Про це, як повідомляє кореспондент "Європейської правди",  під час конференції "Торговельна політика України: Quo Vadis?" заявив радник прем'єр-міністра України Валерій Пятницький.

"Коли ми вводили цей захисний захід, використовуючи 28-му статтю ГАТТ СОТ, нас звинувачували в тому, що ми повністю зіпсуємо свій імідж у світі", - зауважив він.

"Наразі подібний захід планує ввести і Росія, і вони абсолютно не турбуються про свій імідж",  - підкреслив Пятницький.

"Вони, як і ми, використовують 28-му статтю ГАТТ СОТ, і діють абсолютно правильно", - додав він.

За словами Пятницького, Україна вступила в СОТ і "сплачує членські внески" для того, щоб повноцінно використовувати всі інструменти захисту, допустимі цією організацією.

"Якщо СОТ допускає подібний інструмент для стабілізації платіжного балансу, то ми використовуємо його і чинимо абсолютно правильно, використовуючи ті можливості, які дає нам членство в СОТ", - наголосив він.

Як повідомлялося, 16 лютого уряд ухвалив рішення про запровадження мит на імпорт в обсязі 5% та 10%, залежно від товарної групи.

Нагадаємо, раніше у ЄС заявили, що підвищення мита на імпорт може бути неефективним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.