Ефективність допомоги НАТО залежатиме від якості реформ в Україні – Шеа

Середа, 13 травня 2015, 12:16

Ефективність допомоги НАТО для України залежатиме від якості реформ, які проводить український уряд.

Про це в інтерв’ю "Європейській правді" сказав Джемі Шеа – колишній речник альянсу, який сьогодні є відповідальним у команді генсека НАТО за "нові безпекові виклики".

"Ми допомагаємо, але ефективність допомоги залежить не лише від нас, але – в першу чергу – від того, чи будуть ефективними реформи, які проводить Україна", - сказав Шеа.

За його словами, Україна у свою чергу теж може допомогти НАТО: "Перш за все, у нас є можливість вчитися та змінюватися, враховуючи ваш досвід щодо гібридних атак".

Шеа нагадав, що НАТО створив трастовий фонд для України з кібербезпеки, який допомагає зміцнити спроможність протистояти гібридним атакам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".