НАТО може офіційно включитися в боротьбу проти роспропаганди - Клімкін

оновлено
Середа, 13 травня 2015, 19:24

Україна офіційно запропонувала НАТО створити трастовий фонд задачею якого буде протидія російській пропаганді на українській території.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у спілкуванні з журналистами у місті Белек (Туреччина), де відбулося засідання  комісії Україна-НАТО, повідомив кореспондент "Європейської правди"

Клімкін підтвердив, що він виступив з такою пропозицією під час спільного засідання.

"Я запропонував створити трастовий фонд, який буде спрямований на протидію російській пропаганді", - заявив він, не уточнивши, коли саме може бути створено такий фонд.

"В НАТО є підтримка цієї ідеї, але звичайно ж союзники хочуть  обговорити це з іншими міжнародними організаціями, включаючи ЄС.

Євросоюз зараз готує схожу програму і важливо, щоби зусилля сторін доповнювалися, а не перетиналися", - переповів зміст переговорів міністр, на прохання "Європейської правди".

Як відомо, трастові фонди НАТО створюються для надання Україні цільової безповоротної допомоги.

Європейська правда опублікувала також повний текст спільної заяви, ухваленої за підсумками засідання комісії Україна-НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.