НАТО може офіційно включитися в боротьбу проти роспропаганди - Клімкін

оновлено
Середа, 13 травня 2015, 19:24

Україна офіційно запропонувала НАТО створити трастовий фонд задачею якого буде протидія російській пропаганді на українській території.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у спілкуванні з журналистами у місті Белек (Туреччина), де відбулося засідання  комісії Україна-НАТО, повідомив кореспондент "Європейської правди"

Клімкін підтвердив, що він виступив з такою пропозицією під час спільного засідання.

"Я запропонував створити трастовий фонд, який буде спрямований на протидію російській пропаганді", - заявив він, не уточнивши, коли саме може бути створено такий фонд.

"В НАТО є підтримка цієї ідеї, але звичайно ж союзники хочуть  обговорити це з іншими міжнародними організаціями, включаючи ЄС.

Євросоюз зараз готує схожу програму і важливо, щоби зусилля сторін доповнювалися, а не перетиналися", - переповів зміст переговорів міністр, на прохання "Європейської правди".

Як відомо, трастові фонди НАТО створюються для надання Україні цільової безповоротної допомоги.

Європейська правда опублікувала також повний текст спільної заяви, ухваленої за підсумками засідання комісії Україна-НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?