Сейм Латвії відклав питання про заборону георгіївських стрічок

Четвер, 14 травня 2015, 11:43

Сейм Латвії вирішив перенести на наступний тиждень обговорення поправок до законів, які вимагають заборонити використання георгіївської стрічки на публічних розважальних і святкових заходах.

Про це повідомляє Delfi.

Подані поправки вимагають прирівняти георгіївську стрічку до прапорів, гербу, гімну нацистської Німеччини, СРСР і його республік, а також свастики, піктограм SS і різних радянських символів.

Автори законопроекту зазначають, що помаранчево-чорна стрічка "з кожним роком все більше є прославленням імперіалізму Росії і стала єдиним знаком відзнаки для людей, які живуть під впливом пропаганди Росії, а також бажають територіального розширення Росії на рубежах розваленого СРСР".

Поправки в закон передбачають, що публічне носіння георгіївської стрічки буде розглядатися як адміністративне порушення і каратиметься штрафом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.