ЄС підтвердив: РФ уточнила вимоги по ЗВТ, про відтермінування не йдеться

Понеділок, 18 травня 2015, 18:19

Росія конкретизувала свої вимоги щодо ЗВТ між Україною та ЄС, проте мова про відтермінування імплементації угоди не йде.

Про це йдеться в заяві за результатами тристоронніх переговорів між Україною, Росією та ЄС, розміщеній на сайті Єврокомісії.

Як наголошується в повідомленні, деякі з "занепокоєнь"  (РФ - Ред.) "можуть бути вирішені в рамках існуючих можливостей, які пропонує Угода про  про поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі".

Інші питання можуть обговорюватися "в контексті сучасних двосторонніх або тристоронніх і багатосторонніх рамок співробітництва".

Як повідомляється в заяві, "сторони домовилися активізувати свої зусилля та сформувати завдання спеціалістам для практичного вирішення проблем" в таких сферах, як митне співробітництво, технічні бар'єри у торгівлі і санітарні та фітосанітарні заходи".

Водночас, у заяві наголошується, що тимчасове застосування Угоди про ЗВТ розпочнеться з 1 січня 2016 року.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що РФ вже не заперечує проти імплементації ЗВТ з 1 січня 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...