Латвія і досі хоче створити телеканал для протидії пропаганді РФ - Калнієте

Середа, 20 травня 2015, 11:05

Колишня голова МЗС Латвії, європарламентар Сандра Калнієте стверджує, що Рига досі підтримує ідею створення незалежного телеканалу.

Про це вона заявила під час конференції громадянського суспільства, що відбувається у Ризі напередодні саміту Східного партнерства (СхП), передає кореспондент "Європейської правди".

"Ми розраховуємо виділити значний обсяг коштів для створення незалежного російського телеканалу  який працював би за принципом Аль-Джазіри і транслював розважальні програми та серіали, але також – неупереджені новини", - заявила вона.

За словами політика це допомогло би інформувати громадян "проблемних" країн, що найбільш потерпають від російської пропаганди, "про те, що таке ЄС насправді, що він робить, які плюси".

Між тим, як повідомляла "Європейська правда", напередодні під час медіа-конференції СхП було оприлюднено попереднє дослідження, проведене зокрема коштом Латвії, яке рекомендує не створювати такий телеканал, а підтримати існуючі незалежні медіа-проекти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Зрада президента: як Молдова дійшла до арешту Додона та що це змінить у відносинах з РФ

Молдова вперше заарештовує експрезидента. Чи призведе такий крок до виявлення всієї мережі впливу РФ у сусідній країні?

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.