Уряд Молдови погодився з обмеженнями на мовлення російських телеканалів

Четвер, 21 травня 2015, 14:48

Уряд Молдови схвалив законопроект, який фактично передбачає повну заборону мовлення в країні інформаційних та інформаційно-аналітичних передач російських телеканалів.

Про це повідомляє сайт уряду Молдови.

"Законопроект спрямований на забезпечення захисту вітчизняного інформаційного простору від зовнішньої маніпуляції і пропаганди", - наголошується в повідомленні.

Документ передбачає, що програми інформаційно-аналітичного характеру повинні повністю вироблятися в Молдавії, з них 80% мають бути румунською мовою.

Дозволяється передавати інформаційні та політично-аналітичні програми, випущені в державах-членах ЄС, США і країнах, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення (Росія підписала Конвенцію, але не ратифікувала, - ред.).

Документ передбачає застосування поетапного покарання для мовників, які порушили Кодекс про телебаченні і радіо. Санкції передбачають штрафи в розмірі від 30 до 50 тис. леїв (від 1500 до 2500 євро), зупинення дії ліцензії на 30 днів або відкликання ліцензії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.