Уряд Молдови погодився з обмеженнями на мовлення російських телеканалів

Четвер, 21 травня 2015, 14:48

Уряд Молдови схвалив законопроект, який фактично передбачає повну заборону мовлення в країні інформаційних та інформаційно-аналітичних передач російських телеканалів.

Про це повідомляє сайт уряду Молдови.

"Законопроект спрямований на забезпечення захисту вітчизняного інформаційного простору від зовнішньої маніпуляції і пропаганди", - наголошується в повідомленні.

Документ передбачає, що програми інформаційно-аналітичного характеру повинні повністю вироблятися в Молдавії, з них 80% мають бути румунською мовою.

Дозволяється передавати інформаційні та політично-аналітичні програми, випущені в державах-членах ЄС, США і країнах, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення (Росія підписала Конвенцію, але не ратифікувала, - ред.).

Документ передбачає застосування поетапного покарання для мовників, які порушили Кодекс про телебаченні і радіо. Санкції передбачають штрафи в розмірі від 30 до 50 тис. леїв (від 1500 до 2500 євро), зупинення дії ліцензії на 30 днів або відкликання ліцензії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.