Молдова і Румунія створять спільний миротворчий батальйон

П'ятниця, 22 травня 2015, 17:03

Молдова і Румунія сформують окремий миротворчий батальйон, що стане новим етапом у зміцненні військово-політичних зв'язків двох країн.

Про це повідомляє сайт міноборони Молдови.

"Досвід румунської армії у багатонаціональних навчаннях і місіях може бути використаний і для розвитку двосторонніх стосунків країн, і для спільної участі в миротворчих місіях ООН та ЄС", - йдеться у повідомленні.

Не виключається також включення до складу міжнародного батальйону військовослужбовців Польщі та України.

Також прийнято рішення про розширення співпраці у спільній підготовці військ, враховуючи позитивний досвід недавніх маневрів на румунському полігоні Смэрдан, де проходили навчання за участю підрозділів Великобританії, США, Молдови та Румунії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.