Росія попереджає про можливу заборону на шпроти з Латвії та Естонії

Понеділок, 25 травня 2015, 18:49

Россільгоспнагляд розглядає можливість введення заборони на постачання риби та рибної продукції, у першу чергу шпрот, з Естонії і Латвії.

Про це сказав заступник начальника управління з інспекційної роботи Россільгоспнагляду Іван Пономарьов, повідомляє Інтерфакс.

За його словами, було перевірено п'ять рибопереробних підприємств Латвії і чотири - Естонії. Це в основному виробники шпрот.

"Інспектори були глибоко стурбовані тим, що побачили, визнати систему контролю безпеки продукції дієвою, в тому числі і по бензопірену, неможливо. Ймовірність того, що постачання з усіх підприємств Латвії та Естонії будуть заборонені, дуже висока", - сказав він.

Пономарьов додав, що також були виявлені порушення в системі простежуваності продукції - від постачальника до переробника.

На даний час поставки риби з Латвії та Естонії заборонені в рамках продовольчого ембарго, введеного Росією в 2014 році у відповідь на санкції ЄС. Імпорт рибних консервів поки не обмежений.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.