Росія може подати позов до СОТ через мита ЄС на трансформаторну сталь

Вівторок, 26 травня 2015, 17:14

Мінекономрозвитку РФ вважає можливим подання позову до Світової організації торгівлі у зв'язку з введенням ЄС антидемпінгового мита на трансформаторну сталь з РФ.

Про це повідомляє ТАСС, посилаючись на джерела у відомстві.

У відповідь на прохання прокоментувати цю інформацію перший заступник міністра економічного розвитку РФ Олексій Ліхачов сказав, що поки остаточне рішення з цього питання ще не прийнято.

"Ми рішення не прийняли. Ми все одно будемо запитувати урядову директиву. Зараз готуємо узгоджену позицію", - заявив він.

З 14 травня Євросоюз ввів терміном на півроку антидемпінгове імпортне мито на трансформаторну сталь. Захід торкнулася виробників з Китаю, Японії, Південної Кореї, Росії та США і склав від 21,6 до 35,9%.

Для російських виробників НЛМК і "ВІЗ-Сталь" (входить в НЛМК) антидемпінгове мито становить 21,6%. ЄС оцінив демпінгову маржу російських виробників у 29%.

Трансформаторна сталь використовується в основному для випуску різноманітного електротехнічного обладнання. У світі всього 16 виробників трансформаторної сталі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.