Росія може подати позов до СОТ через мита ЄС на трансформаторну сталь

Вівторок, 26 травня 2015, 17:14

Мінекономрозвитку РФ вважає можливим подання позову до Світової організації торгівлі у зв'язку з введенням ЄС антидемпінгового мита на трансформаторну сталь з РФ.

Про це повідомляє ТАСС, посилаючись на джерела у відомстві.

У відповідь на прохання прокоментувати цю інформацію перший заступник міністра економічного розвитку РФ Олексій Ліхачов сказав, що поки остаточне рішення з цього питання ще не прийнято.

"Ми рішення не прийняли. Ми все одно будемо запитувати урядову директиву. Зараз готуємо узгоджену позицію", - заявив він.

З 14 травня Євросоюз ввів терміном на півроку антидемпінгове імпортне мито на трансформаторну сталь. Захід торкнулася виробників з Китаю, Японії, Південної Кореї, Росії та США і склав від 21,6 до 35,9%.

Для російських виробників НЛМК і "ВІЗ-Сталь" (входить в НЛМК) антидемпінгове мито становить 21,6%. ЄС оцінив демпінгову маржу російських виробників у 29%.

Трансформаторна сталь використовується в основному для випуску різноманітного електротехнічного обладнання. У світі всього 16 виробників трансформаторної сталі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.