Євросоюз продовжив санкції проти Клюєва - Шокін

Четвер, 28 травня 2015, 16:56

Європейський союз продовжив дію санкцій проти народного депутата і брата колишнього голови адміністрації президента Сергія Клюєва.

Про це заявив генеральний прокурор Віктор Шокін на засіданні Регламентного комітету Ради, який розглядає питання про надання згоди парламенту на зняття з Клюєва депутатської недоторканості та притягнення кримінальної відповідальності, повідомляє УНІАН.

У свою чергу, Клюєв заявив, що кримінальне провадження за обвинуваченням у шахрайстві відкрито проти нього, щоб унеможливити зняття з нього санкцій Євросоюзу.

"Не хотів говорити, але скажу: ви просто не знаєте, що санкції вже продовжені", - відповів на це Шокін.

Як відомо, 6 березня 2015 року Європейський союз виключив із санкційного списк Андрія Портнова та ще трьох колишніх українських чиновників.

Санкції проти колишнього президента України Віктора Януковича, брата колишнього голови адміністрації президента Сергія Клюєва, колишнього міністра юстиції Олени Лукаш та колишнього міністра освіти і науки Дмитра Табачника мають діяти до 6 червня цього року.

Загалом у списку 18 колишніх українських високопоставлених чиновників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?