Якщо Україна стане частиною Росії, захищати Польщу буде пізно - Коморовський

Середа, 6 травня 2015, 14:06

Європа має допомагати Україні і захищати її від поглинання Росією, від загарбання її земель, тому що це в інтересах всього західного світу.

Про це сказав президент Польщі Броніслав Коморовський в інтерв’ю ТОК FM.

"Польський інтерес полягає в тому, щоб Україна не стала Росією. Тому що, коли вона буде Росією, то вже буде занадто пізно і для захисту нашої свободи", - сказав Коморовський.

За словами польського президента, панікувати причин поки немає, але необхідно модернізувати польську армію й розбудовувати національну оборону як складову оборонної системи НАТО.

Раніше Коморовський заявляв, що у можливому протистоянні з Заходом Росія може виграти хіба що "війну нервів" чи пропагандистську війну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.