Кабмін подав на ратифікацію Ради угоди про співробітництво з НАТО

Вівторок, 23 червня 2015, 15:48

Кабінет міністрів подав до Верховної ради на ратифікацію Меморандум про домовленість між урядом України та Організацією НАТО із зв'язку та інформації.

Про це повідомляє сайт Кабміну.

Прийняття документа створить правові підстави для співробітництва між урядом України та Організацією НАТО із зв’язку та інформації та визначить основні принципи співробітництва з питань консультацій, управління, зв’язку, розвідки, спостереження та рекогносцировки в рамках програми НАТО "Партнерство заради миру".

Крім того, це дозволить реалізації проекту трастового фонду НАТО, виконавчим агентом яких є Агенція НАТО із зв’язку та інформації.

Також до парламенту подано на ратифікацію угоду про співробітництво між урядом України та Організацією НАТО з підтримки та постачання.

Угодою визначаються основні принципи співробітництва для підтримки України за конкретними напрямами, у тому числі щодо постачання, технічного обслуговування, закупівлі товарів і послуг, транспортування, технічної допомоги та реалізації проектів Трастового фонду НАТО.

Зокрема, мова йде про удосконалення системи зв’язку і інформації, розбудови системи логістики та стандартизації Збройних Сил, медичної, соціальної реабілітації військовослужбовців, виконавчим агентом яких є Агенція НАТО з підтримки та постачання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?