Командувач НАТО в Європі отримав додаткові повноваження щодо розгортання військ

Четвер, 25 червня 2015, 09:07

Головнокомандувач сил НАТО в Європі отримав додаткові повноваження з підготовки військ до розгортання і приведення їх у стан бойової готовності.

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг за результатами засідання міністрів оборони країн-членів альянсу.

"Ми вжили заходів щодо прискорення процесу прийняття політичних і військових рішень, зберігаючи при цьому політичний контроль. Ці заходи, зокрема, передбачають надання головнокомандувачу збройних сил в Європі повноважень щодо підготовки військ до дій, щойно буде прийнято політичне рішення", - сказав Столтенберг.

Генсек також додав, що міністри схвалили нову концепцію перспективного планування.

"Докладне завчасне планування і швидке прийняття рішень є двома сторонами однієї медалі. Вони означають, що ми в змозі швидше і більш ефективно реагувати на загрози, звідки б вони не прийшли", - підкреслив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.