НАТО продовжить надавати підтримку Україні - Столтенберг

Четвер, 25 червня 2015, 09:48

НАТО продовжить і надалі надавати підтримку Україні, в тому числі допомагатиме в реформуванні збройних сил.

Про це сказав генсек альянсу Єнс Столтенберг, відкриваючи засідання Комісії Україна-НАТО у Брюсселі.

"Сьогодні ми будемо обговорювати останні події, нашу спільну роботу, а також нашу підтримку України. НАТО продовжує надавати підтримку Україні – це наш чіткий меседж", - сказав Столтенберг.

"Ми ніколи не визнаємо анексію Криму. Ми хочемо бачити міцну, незалежну і процвітаючу Україну. Тому ми допомагаємо Україні реформувати збройні сили і оборонні інституції. Ця допомога включає програми захисту від кіберзагроз, а також командування, контроль, логістику", - додав він.

Генсек зазначив, що є значні зрушення у розвитку спільних трастових фондів, але Україна має виконати свою частину роботу, реформи є ключовим питанням. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.