В Угорщині поліція застосувала сльозогінний газ у таборі для мігрантів

Вівторок, 30 червня 2015, 10:48

Угорська поліція застосувала сльозогінний газ, щоб зупинити сутички у таборі для мігрантів у місті Дебрецен.

Про це повідомляє Reuters.

За словами речниці поліції Еріки Деметер, поліція застосувала сльозогінний газ, щоб "умиротворити людей", і тілесних ушкоджень ніхто не отримав.

Як повідомляється, конфлікт у таборі спалахнув між двома турками, потім до нього долучилися ще кілька мігрантів. Одного з турецьких мігрантів було затримано.

"Наразі в таборі вже спокійно, поліція підтримує громадський порядок і безпеку", - заявили в поліції.

Як зазначається, за перші шість місяців цього року кількість мігрантів, що перетнули сербсько-угорський кордон перевищило 66 тис., що більше ніж навіть в Італії.

Раніше повідомлялося, що Угорщина на невизначений термін призупинила дію документа щодо захисту прав біженців, що дозволяє країнам Євросоюзу висилати нелегальних мігрантів у держави, з яких вони прибули.

Як повідомлялося, Угорщина побудує 4-метрову стіну вдовж свого кордону з Сербією, щоб зупинити притік нелегальних мігрантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?