Греція отримала відстрочку від МВФ до кінця місяця

П'ятниця, 5 червня 2015, 08:44

Міжнародний валютний фонд дозволив Греції об’єднати чотири платежі, що мали бути перераховані у червні окремими частинами, і виплатити всю суму в кінці місяця.

Про це повідомляє ВВС.

Греція повинна була виплатити 300 млн євро до 5 червня, але уряд висловив намір виплатити всі чотири позики МВФ до кінця місяця.

Грецька влада послалася на постанову МВФ, прийняту в 1970-х роках: згідно з документом, боржник може поєднати кілька виплат у виняткових обставинах. Останньою країною, що об'єднувала виплати МВФ, була Замбії в середині 1980-х років.

Таким чином, до 30 червня від Греції у МВФ чекають виплат у розмірі 1,5 млрд євро.

Нагадаємо, раніше глава Єврогрупи Єроен Дійселблом заявив, що кризові переговори в Брюсселі щодо врегулювання боргової проблеми Греції не дозволили досягти прориву.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Скинути королеву: як Барбадос "звільнив" Єлизавету ІІ та що чекає на британську монархію

400 років тому острів привабив англійських колоніалістів, що згодом принесло багато горя. Тепер це – "рай на землі", який вирішив утекти від британської монархії.

Поразка "антиваксів": як Швейцарія здолала багатомільйонну кампанію проти щеплення

"Антиваксам" вдалося залучити значні фінансові ресурси на підтримку кампанії "проти". На цьому фоні кампанія "за" була майже непомітною.

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.