Іспанія вводить додаткові пільги для іноземних інвесторів

Понеділок, 8 червня 2015, 16:12

В Іспанії схвалений пакет заходів, спрямованих на залучення покупців нерухомості та інвесторів країн, що не входять до Євросоюзу.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Вжиті заходи покликані доповнити чинні з вересня 2013 року правила, які допомогли залучити в країну 40 великих фінансових інвесторів і 490 покупців дорогої нерухомості з держав, що не є членами ЄС. За даними міністерства фінансів Іспанії, вони вклали загалом понад мільярд євро. 

До цього часу пільги поширювалися на осіб, які вклали в нерухомість півмільйона євро або придбали облігації іспанської держпозики на суму 2 мільйона євро, або вклали мільйон євро в акції іспанських компаній, або в активи місцевих банків.

Через це інвестори, їх дружини, а також неповнолітні діти отримували дозвіл на проживання терміном на два роки. По закінченню цього терміну дозвіл на проживання продовжувався, але лише в тому разі, якщо вкладення залишалися в Іспанії, а нерухомість не була продана.

Нововведення збільшують термін виду на проживання з 2 до 5 років. При цьому він може бути виданий не тільки законній дружині, але і будь-якій особі, яку інвестор називає в якості свого незареєстрованого партнера, а також батькам інвестора. 

Вид на проживання відтепер видається і повнолітнім дітям, які перебувають у матеріальній залежності від батьків. Крім того, покупцям дорогої нерухомості після оплати першого внеску тепер надається тимчасовий вид на проживання терміном на півроку.

А після повної оплати інвестор зможе оформити 5-річний вид на проживання, не виїжджаючи з Іспанії на батьківщину, як це передбачалося раніше діючим законодавством.

Виїжджати тепер не потрібно і для продовження зазначеного документа на новий термін. Ще одним нововведенням є те, що разом з посвідкою на проживання інвестор отримує право на роботу в Іспанії - як підприємця, так і за наймом.

Нові заходи також надають можливість видавати документ на проживання в Іспанії представникам інвестора, яким належить керувати його бізнесом в Іспанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua