Єврокомісія отримала нові пропозиції для кредиторів від Греції

Вівторок, 9 червня 2015, 11:17

Європейська комісія отримала нову пропозицію від Греції щодо реформ, які могли б розблокувати нову програму фінансової допомоги для країни.

Про це заявив офіційний представник ЄС у вівторок, повідомляє Reuters.

Єврокомісія очікувала на пропозицію з минулого четверга. Афіни та міжнародні кредитори не можуть подолати розбіжності у таких питаннях, як пенсійна реформа та зміни податку на додану вартість.

Нагадаємо, раніше глава Єврогрупи Єроен Дійселблом заявив, що кризові переговори в Брюсселі щодо врегулювання боргової проблеми Греції не дозволили досягти прориву.

Як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд дозволив Греції об’єднати чотири платежі, що мали бути перераховані у червні окремими частинами, і виплатити всю суму наприкінці місяця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?