Розгляд справ між Росією і ЄС у СОТ почнеться 19 червня

Вівторок, 9 червня 2015, 14:34

Перший російський запит до комітету з вирішення спорів Світової організації торгівлі (СОТ) про скликання панелі арбітрів за позовом проти Європейського союзу в енергетичному секторі розглянуть 19 червня.

Про це повідомляє РІА "Новости".

Питання про скликання панелі арбітрів буде розглянуто на сесії комітету з вирішення спорів СОТ.

Раніше в Мінекономрозвитку РФ заявляли, щодо питання ЄС до Росії стосуються низки мит і низки заходів фітосанітарного регулювання. Росія, у свою чергу, звернулася з відповідними позовами по третьому енергопакету.

Американський юрист у сфері міжнародної торгівлі Гері Горлік в інтерв’ю "Європейській правді" заявив, що ЄС веде проти Росії два юридичних кейса у СОТ, і будуть нові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.