В МЗС РФ викликали посла Фінляндії через відмову у в’їзді Наришкіну

Середа, 1 липня 2015, 20:05

Посла Фінляндії в Росії Ханну Хіманена у середу було викликано до МЗС РФ у зв'язку з  відмовою спікеру Держдуми РФ Сергію Наришкіну у в'їзді в Фінляндію на сесію ПА ОБСЄ.

Про це йдеться в повідомленні відомства.

Як зазначається, послу було висловлено позицію міністерства про неприйнятність дій Фінляндії.

"Російська сторона вважає неприйнятним рішення фінської влади про відмову в дозволі на в'їзд в Гельсінкі глави офіційної делегації Федеральних Зборів Російської Федерації, Голови Державної Думи С. Наришкіна і п'яти інших членів російської делегації для участі в 24-ї щорічній сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ 5-9 липня",  - наголошують в МЗС РФ.

"Посилання на те, що ці парламентарії включені в "санкційні списки" Євросоюзу, абсолютно недоречні",  -переконані у відомстві.

"Розцінюємо такі дії як відверто недружні, що не відповідають принципам добросусідства і завдають шкоди російсько-фінляндським відносин",  - підкреслили в російському міністерстві.

Раніше повідомлялося, що Фінляндія не пустила спікера Держдуми РФ Сергія Наришкіна на засідання Парламентської асамблеї ОБСЄ.

У Фінляндії пояснили своє рішення тим, що Наришкін включений в санкційний список ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?