Прокуратура Нідерландів виправила карту України, що була без Криму

П'ятниця, 10 липня 2015, 14:05

Прокуратура Нідерландів виправила карту України, на якій не було відображено Крим, а також південну частину Одеської області.

Оновлена версія розміщена на сайті відомства.

Посольство України в Нідерландах зі свого боку подякувало прокуратурі "за оперативність".

"А от і виправлена інфографіка від наших нідерландських партнерів. Ще раз дякуємо їм за оперативність!" - відзначається на сторінці посольства в Twitter.

Як повідомлялося, прокуратура Нідерландів опублікувала інфографіку щодо ключових деталей розслідування катастрофи літака МН17, на якій зображена карта України без Криму та частини Одеської області.

МЗС Нідерландів після звернення українського посла пообіцяло зробити усе можливе з метою якнайскорішого виправлення "цієї прикрої помилки".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.