Пропозицій Греції мало для надання кредиту - міністр фінансів Словаччини

Субота, 11 липня 2015, 17:18

Нові пропозиції уряду Греції не можуть бути основою для третього пакету фінансової допомоги Афінам.

Про це заявив міністр фінансів Словаччини Петер Казимір перед засіданням Єврогрупи.

"Аналіз боргової стійкості Греції буде величезною проблемою. Це як "подорожі в часі" – пакету пропозицій буде достатньо для завершення другої частини фінансової програми. Боюся, що цього не досить для третього пакета", - сказав Казимір.

Єврогрупа у суботу обговорюватиме прохання грецьких властей на отримання фінансової допомоги в межах Європейського стабілізаційного механізму (ESM).

Раніше ЗМІ повідомили, що Єврокомісія, Європейський центробанк і МВФ вважають пропозиції уряду Греції достатньою підставою, щоб почати переговори про надання кредиту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.