Греція заплатила 85,2 млн євро за "самурайськими бондами"

Вівторок, 14 липня 2015, 11:51

Греція у вівторок погасила борг так званих "самурайських облігацій", номінованих в ієнах, але виданих емітенту за межами Японії.

Про це повідомляє японське видання NHK.

Чиновники великого японського банку Mizuho заявили, що Греція викупила 11,7 млрд ієн або близько 85,2 мільйонів євро боргу з терміном погашення вівторок.

Так звані "самурайські облігації" були випущені в 1995 році Грецією в розмірі 20 мільярдів ієн (145,6 мільйона євро за нинішнім курсом).

Відмова або затримка у виплаті "самурайських облігацій", незважаючи на їхню невелику кількість, давала б формальну основу Токіо оголосити дефолт Греції за своїми боргами.

Як повідомлялося, Греція пропустила черговий платіж за кредитом Міжнародного валютного фонду  у розмірі 456 млн євро, який потрібно провести 13 липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.